Nástroje a pomocníci

Žijeme v dobe informatizície a digitalizácie, tak prečo by sme to patrične nevyužili k chvále Božej. Ono sa svetom internetu poflakujú všelijaké vecičky a mnohí o tom ani netušia, že existujú a mnohé sú za "Pán Boh zaplať". Tak tu sa niektorým pozrieme na zúbok, niečo málo si o nich povieme a možno aj čo to naučíme.

Ak máte radi kresťanskú hudbu, určite oceníte možnosť stiahnuť si titulky k videoklipom od známych interpretov kresťanskej muziky. Názov piesne odkazuje na video (väčšinou youtube) a vlajka na titulky.
Titulky sú v slovenčine, angličtine alebo v oboch jazykoch....
(Pokračovanie vo vnútri článku)

Chcete vedieť ako využiť viac potenciál prezentačných nástrojov? Chcete aby to vyzeralo trocha viac profesionálne? Pozrite si tipy a triky, ktoré Vám k tomu môžu pomôcť.

Návody pre obsluhu projekcie pomocou OpenSongu. Aby každý kto chce mohol jednoducho začať. Jednotlivé témy návodou budú dopĺňané priebežne.

Download songs and Bibles for Opensong 

illustration

Na tejto stránke Vám dávame k dispozícii spevníky pre OpenSong (súbory piesní), ktoré sú buď prepísané reálne spevníky, alebo je to zbierka piesní spravovaná nejakou skupinou a má určité špecifiká, preto sú niektoré piesne opakovane v rôznych spevníkoch (kvôli modifikáciám a rôznym prekladom). Taktiež Biblie pre OpenSong v rôznych jazykoch a historických prekladoch.

OpenSong logo OpenSong je voľne šíriteľná, open-source aplikácia vytvorená pre manipuláciu s textami, akordami, tlač pomocných listov pre spevákov, réžiu, počítačovú projekciu piesní a biblických veršov, a mnoho ďalšieho.